Király Gábor magyarázata lecseréléséről
Király Gábor elmondta, hogy nem ő akart lecserélődni a spanyolok elleni mérkőzésen, miután hibája után gólt kaptak. Korábban a Zöld-foki Köztársaság ellen is hasonló okokból cserélték le.