Pesty László: Halálosan megfenyegettek, ezért tűntem el
Pesty László dokumentumfilmes szerint azért tűnt el februárban, mert halálosan megfenyegették. Korábban nyilvánosan bírálta a NER korrupcióját, amit a fenyegetés okának tart.