Trump vizsgálatot indít az olajcégek ellen az üzemanyagárak miatt
Donald Trump amerikai elnök vizsgálatot rendelt el az olajcégek ellen, mert szerinte nem csökkennek eléggé az üzemanyagárak. Az elnök szerint az olajvállalatok mesterségesen tartják magasan a benzinkutaknál az árakat, ami nem tükrözi a nyersolaj világpiaci árának csökkenését.