Hőségriadó az egész országban
Szombattól harmadfokú hőségriadót rendeltek el az egész országra az Országos Mentőszolgálat kérésére. Az extrém hőség miatt a mentők arra kérik az embereket, hogy különösen figyeljenek magukra és környezetükre.