Gripenek ünnepe Kecskeméten
Kecskeméten ünnepelték a magyar légierő Gripen vadászgépeit, amelyek beszerzéséről a svéd NATO-csatlakozás halogatása idején született döntés. A magyar flottát 18 gépre bővítik, és legalább 2036-ig szolgálatban maradnak.