Volt államtitkár távozott a vadászlap éléről
Kovács Zoltán volt államtitkár szerint az emberek ostobasága nagyobb, mint gonoszságuk, miután távoznia kellett a Nimród vadászlap éléről. Hét év után köszönetet mondott mindenkinek, aki a vadászat ügyében a pártpolitikán kívül állónak gondolta magát.