azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Volt államtitkár távozott a vadászlap éléről

15 megtekintés

Forrás: 444

orbán-kormány vadászkamara Egy a Természettel Nonprofit Kft semjén zsolt Országos Magyar Vadászati Védegylet Nimród Vadászújság Kartal-Ép Kft. kovács zoltán belföld
Blurred placeholder
Kép forrása: 444
AI összefoglaló

Kovács Zoltán volt államtitkár szerint az emberek ostobasága nagyobb, mint gonoszságuk, miután távoznia kellett a Nimród vadászlap éléről. Hét év után köszönetet mondott mindenkinek, aki a vadászat ügyében a pártpolitikán kívül állónak gondolta magát.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek