Internetkábelt vágtak el az M1-es autópálya építésénél
Az M1-es autópálya tatabányai építkezésénél véletlenül elvágták az egyik internethálózat kábelét, ami internethozzáférési problémákat okoz a környéken. A szolgáltatók már dolgoznak a hiba elhárításán.