Klímahiba az Onkológiai Intézetben
A hőség közepette meghibásodott a klímaberendezés az Országos Onkológiai Intézetben, emiatt egy műtőt le kellett zárni. Az alkatrészeket repülővel szállítják, miközben az intézmény türelmet és megértést kér az érintettektől.