Visszahelyezték posztjára a mentős igazgatót
Kádár Balázs főorvost, a tavaly leváltott mentős igazgatót visszaminősítették eredeti posztjára. Ezt megelőzően Magyar miniszter tavaly ígéretet tett a főorvosnak a visszatérésére.