Letartóztatták a dédnagyanyja gyilkosát
A 16 éves fiút letartóztatta a bíróság, mert megölte 85 éves dédnagyanyját. A gyilkosság után a fiú kifosztotta az idős nőt.
A 16 éves fiút letartóztatta a bíróság, mert megölte 85 éves dédnagyanyját. A gyilkosság után a fiú kifosztotta az idős nőt.