Gyerekek haltak meg autóban a franciaországi hőségben
Franciaországban két kisgyermek életét vesztette, miután egy autóban rekedtek a nagy hőségben. Az édesanyjuk bevásárlásból tartott hazafelé, amikor a gyerekek valószínűleg bezárkóztak a járműbe.