Új rendőrfőkapitány Bács-Kiskunban
Pósfai Gábort nevezték ki a Bács-Kiskun megyei rendőrfőkapitánynak, miután Tóth Tamást leváltották. A kinevezést egy szakszervezet ellenezte, mivel Pósfai korábban a BvOP parancsnoka volt.
Pósfai Gábort nevezték ki a Bács-Kiskun megyei rendőrfőkapitánynak, miután Tóth Tamást leváltották. A kinevezést egy szakszervezet ellenezte, mivel Pósfai korábban a BvOP parancsnoka volt.